Zasady dostawy PL

INFORMACJE O WYSYŁCE

Produkty są dostarczane na terenie całych Włoch, ale także za granicę.
Zamówienie może zostać wysłane na wybrany adres (domowy, służbowy itp. – nie na adres skrytki pocztowej). Zwykle wysyłamy w ciągu 24 godzin w przypadku większości produktów i w ciągu około 72 godzin w przypadku określonych produktów. Czas wysyłki jest wyraźnie podany w momencie zakupu. Czas wysyłki wynosi zazwyczaj 2-3 dni robocze.

KOSZTY WYSYŁKI
Zgodnie ze zwyczajem przesyłki obejmują usługi ekspresowe, koszty transportu, śledzenie przesyłki i podpis przy odbiorze w celu zapewnienia stanu towarów.

Oferujemy bezpłatną wysyłkę niektórych produktów i płatną wysyłkę innych kategorii produktów. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o cenie wysyłki.

Zwroty

Aby zwrócić produkt, należy wysłać go na adres: {adress}.

Użytkownik ponosi odpowiedzialność za opłacenie kosztów wysyłki związanych ze zwrotem produktu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odjęty od kwoty zwrotu.

W zależności od miejsca zamieszkania czas potrzebny na dotarcie wymienianego przedmiotu może się różnić.

W przypadku zwrotu droższych przedmiotów warto rozważyć skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub wykupienie ubezpieczenia przesyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwrócony przedmiot.

Ta strona nie jest częścią serwisu Facebook ani Facebook Inc. Ponadto, ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Zdjęcia produktów na tej stronie sprzedaży służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Dlatego otrzymany produkt i wszelkie prezenty mogą się różnić w zależności od dostępności zapasów. Ta strona zawiera markowe produkty, które mają wszystkie niezbędne pozwolenia na wykorzystanie do celów promocyjnych. Ta strona promuje produkty sprzedawane za pośrednictwem systemu partnerskiego, a produkty na tej stronie są promowane przez naszą stronę w zamian za prowizję.

©2023 Checkoutbliss. Wszelkie prawa zastrzeżone.