BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ
PRZY DOSTAWIE

Płyn do mycia okien z magnesem

Średnia ocena 4,94/5
4.6/5

Mycie okien jest teraz szybkie i łatwe! To innowacyjne urządzenie pozwala na jednoczesne mycie okien od wewnątrz i z zewnątrz, oszczędzając czas i wysiłek

OGRANICZONY ZAPAS

179 PLN

STARA CENA 250 PLN

100% ZADOWOLENIA

BEZPŁATNA POMOC 24 \ 7

BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ PRZY DOSTAWIE

Genialne okna w zaledwie kilka sekund

Mycie okien nigdy nie było tak proste. Dzięki mocnemu magnesowi czyścik mocno przylega do obu stron okna, umożliwiając czyszczenie zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz, bez konieczności otwierania okna.

Wycieraczka magnetyczna ma konstrukcję, która pozwala na jednoczesne zakrycie większej powierzchni okna. Oznacza to, że możesz wyczyścić więcej w jednym przebiegu.

PODWÓJNY SYSTEM MAGNETYCZNY

Wysokiej jakości podwójny magnes zapewnia bezpieczne i mocne trzymanie po obu stronach szkła. Dzięki temu możesz pracować bezpiecznie, bez obawy, że urządzenie spadnie.

OSZCZĘDŹ CZAS I WYSIŁEK

Dzięki ergonomicznej konstrukcji i wygodnemu uchwytowi mycie okien nie będzie już uciążliwe. Sprzątaj w górę, w dół, poziomo lub pionowo – wszystko staje się proste i szybkie.

Zamień godziny szorowania na skuteczną sesję czyszczenia. Ten środek czyszczący robi to wszystko w rekordowo krótkim czasie, pozostawiając okna lśniące w ciągu kilku sekund.

+9724 Zadowoleni klienci

5/5

Zweryfikowany kupujący

Laur

„Lubię mieć czyste okna, ale nienawidziłem ich myć. Dzięki temu urządzeniu do czyszczenia magnesów wszystko staje się takie proste. Nie muszę już zatrudniać kogoś do mycia okien. Teraz mogę wszystko zrobić sam w krótkim czasie. Wspaniały produkt!”

5/5

Zweryfikowany kupujący

Gabriela

„Gorąco polecam ten magnetyczny środek do czyszczenia okien. Jest niezawodnym pomocnikiem w gospodarstwie domowym. Dzięki niemu okna w krótkim czasie zabłysną, a sprzątanie stanie się przyjemnym zadaniem. To produkt najwyższej jakości!”

5/5

Zweryfikowany kupujący

Adina

„Mycie okien nigdy nie było łatwiejsze! Ten środek do czyszczenia magnesów jest niesamowity. Silny magnes sprawia, że ​​proces jest szybki i bezpieczny. Nie muszę się już niebezpiecznie schylać, aby umyć okna zewnętrzne. To była doskonała inwestycja dla mojego domu.

WAŻNA UWAGA

Zapas magnetycznych środków do czyszczenia okien jest ograniczony, dlatego zalecamy złożenie zamówienia jak najszybciej

Ograniczony zapas

ZAMÓWIENIE TERAZ JEST SZYBKIE I ŁATWE

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA​
Klikając „Dokończ zakup” potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką plików cookie i polityką prywatności oraz zapoznałeś się z „Warunkami korzystania

Ta strona nie jest częścią serwisu Facebook ani Facebook Inc. Ponadto, ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Zdjęcia produktów na tej stronie sprzedaży służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Dlatego otrzymany produkt i wszelkie prezenty mogą się różnić w zależności od dostępności zapasów. Ta strona zawiera markowe produkty, które mają wszystkie niezbędne pozwolenia na wykorzystanie do celów promocyjnych. Ta strona promuje produkty sprzedawane za pośrednictwem systemu partnerskiego, a produkty na tej stronie są promowane przez naszą stronę w zamian za prowizję.

©2023 Checkoutbliss. Wszelkie prawa zastrzeżone.