PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE

UNIWERSALNY korektor postawy

Popraw swoją postawę i zadbaj o swoje plecy!

OGRANICZONY ZAPAS

179 PLN

Zamiast 300 PLN

Zmniejsza dyskomfort pleców

Długotrwałe siedzenie przed komputerem może odcisnąć piętno na plecach i ramionach. Korzystanie z korektora postawy nie tylko poprawia postawę siedzącą, ale także zwiększa pewność siebie.

Wzmocnij swój kręgosłup, podtrzymaj swoje ciało.

 
 

Korektor postawy: wysoka jakość dla większego komfortu

Łatwe do noszenia

Możesz łatwo założyć korektor postawy, wykonując następujące kroki: najpierw załóż korektor postawy i wyreguluj paski; po drugie, wygodnie zapnij pasek; po trzecie, pociągnij tylne elastyczne paski i zapnij pasek na rzep; w końcu poczujesz napięcie mięśni ramion i pleców.

OGRANICZONY ZAPAS

TYLKO 179 PLN

Zalety korektora postawy:

Opinie klientów

5/5

Zweryfikowany zakup

Vittorio

„Po kilku dniach prób muszę przyznać, że u mnie sprawdza się świetnie! Bardzo mi pomogło w leczeniu rwy kulszowej.”

 
 
 
 
 
5/5

Zweryfikowany zakup

Francesca

ZAMÓWIENIE TERAZ JEST PROSTE I SZYBKIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA​
Klikając „Dokończ zakup” potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką plików cookie i polityką prywatności oraz zapoznałeś się z „Warunkami korzystania

Ta strona nie jest częścią serwisu Facebook ani Facebook Inc. Ponadto, ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Zdjęcia produktów na tej stronie sprzedaży służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Dlatego otrzymany produkt i wszelkie prezenty mogą się różnić w zależności od dostępności zapasów. Ta strona zawiera markowe produkty, które mają wszystkie niezbędne pozwolenia na wykorzystanie do celów promocyjnych. Ta strona promuje produkty sprzedawane za pośrednictwem systemu partnerskiego, a produkty na tej stronie są promowane przez naszą stronę w zamian za prowizję.

©2023 Checkoutbliss. Wszelkie prawa zastrzeżone.